جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

کاهش ۲ میلیاردی بودجه تملک ایستگاه‌های فاز نخست مترو قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کاهش ۲ میلیاردی بودجه تملک ایستگاه‌های فاز نخست مترو قم


رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر قم گفت: بودجه تملک ایستگاه‌های فاز نخست مترو با کاهش دومیلیاردی مواجه بوده و اصلاحیه تملک رینگ نخست جمکران نیز بدون تغییر بوده است.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قم مطرح کرد

حجت‌الاسلام سید محمد آتش زر در دویست و سیزدهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که در ساختمان شهید باکری این شورا برگزار شد، با اشاره به اصلاح بودجه عمرانی شهرداری در سال 95 اظهار داشت: در سال 95 بیش از 719 برنامه عمرانی تعریف‌شده که در رابطه با بیش از 250 مورد از پروژه‌ها تغییراتی صورت گرفته است.

وی با اشاره به بودجه عمرانی شهرداری در سال 95 گفت: در سال 95 بالغ‌بر هزار میلیارد و 43 میلیون تومان بودجه عمرانی در شهر داشتیم که باید اذعان کرد که اصل بودجه افزایش چندانی نداشته است.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به تغییرات صورت گرفته در بخش‌ها و ردیف‌های مختلف بودجه سال 95 گفت: 91 مورد پروژه عمرانی با کاهش بودجه و 114 ردیف اعتبار افزایش‌یافته است و در برخی از مناطق تغییراتی صورت گرفته که از محل بودجه همان منطقه جبران خواهد شد.

آتش زر با اشاره به بودجه جاری شهرداری و چگونگی پرداخت حقوق کارمندان شهرداری گفت: در سال 93 شهرداری در رابطه به پرداخت اضافه کار تخلف کرده است چراکه اضافه کار باید فقط به کار پرداخت شود و پرداختی نباید کاهش یابد.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به افزایش 800 میلیون ریالی صلح‌نامه‌های منطقه سه گفت: این میزان برای تملک شهرک کامکار به وسیله شهرداری کاهش‌یافته بود که با تأکید شورا به 500 میلیون تومان به منظور برطرف کردن مشکلات محله افزایش یافت.

وی بیان کرد: بودجه تملک ایستگاه‌های فاز نخست مترو با کاهش دومیلیاردی مواجه بوده است و اصلاحیه تملک رینگ نخست جمکران نیز بدون تغییر بوده است، از همین رو برای تکمیل این پروژه سه میلیارد افزایش بودجه صورت گرفته است./تسنیم

آدرس کوتاه :