جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

کسب 4 رتبه در جشنواره‌های سازمان جوانان هلال احمر توسط غنچه‌های هلال - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کسب 4 رتبه در جشنواره‌های سازمان جوانان هلال احمر توسط غنچه‌های هلال


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از کسب چهار رتبه توسط غنچه‌های هلال احمر قم در جشنواره‌های ملی سازمان جوانان هلال احمر خبر داد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد

 به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی از  کسب چهار رتبه کشوری توسط اعضای کانون غنچه‌های هلال احمر استان قم خبر داد و اظهار کرد: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری جشنواره‌های ملی نقاشی، داستان، «آشتی و دوستی» و «سیاره مهربانی» کرد که برگزیدگان این جشنواره‌ها مشخص شدند.

وی ادامه داد: جشنواره ملی نقاشی «آشتی» ویژه کودکان 5 تا 12 سال و با هدف ترویج فرهنگ دوستی و آشتی در خانواده‌ها و تقویت سنت اسلامی و ملی دید و بازدید نوروزی برگزار شد و طبق نتایج اعلام شده از میان 30 هزار اثر ارسالی به جشنواره حدود 1100 اثر در برنامه تلویزیونی نقاشی از شبکه پویا پخش شد که در داوری نهایی، 37 نقاشی به عنوان آثار برگزیده توسط سازمان جوانان هلال احمر انتخاب شده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: سهم اعضای کانون غنچه‌های هلال احمر استان قم در میان منتخبین سه نفر به نام‌های حسین بخشی از پیش دبستانی کلبه شادی، ثنا نجف علیزاده از پیش دبستانی سروش و ایمان و مشکات سلیمی نمین از پیش دبستانی اندیشه بود.

مصباحی با اشاره به اینکه «سیاره مهربانی» یکی دیگر از جشنواره ملی برگزار شده توسط سازمان جوانان هلال احمر در سال گذشته بود بیان کرد: این جشنواره از آذر ماه سال 1393 آغاز شد که با توجه به استقبال مخاطبان در سراسر کشور، این رقابت در دو مرحله تمدید شد و اردیبهشت ماه به کار خود پایان داد و با داوری‌های انجام شده، 63 نفر از شرکت کنندگان در جشنواره ملی «سیاره مهربانی» برگزیده شدند که از استان قم نیز نام معصومه بقایی از کانون غنچه‌های هلال به عنوان برگزیده کشوری جشنواره اعلام شده است.

// فارس

آدرس کوتاه :