جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

"علامه راجه" به اعتصاب غذا پایان دهد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

"علامه راجه" به اعتصاب غذا پایان دهد


آیت‌الله مکارم شیرازی با صدور پیامی ضمن درخواست از علامه «راجه ناصر عباس جعفری» نسبت به‌پایان دادن به اعتصاب غذا گفت: از دولت پاکستان انتظار داریم به خواسته‌های به‌حق ایشان و سایر مسلمانان پاکستان به‌ویژه شیعیان پاسخ مثبت دهد.

آیت‌الله‌العظمی مکارم در پیامی خواستار شد

 آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در پیام خود خطاب به علامه راجه ناصر عباس جعفری اظهار داشت:  جنابعالی و جمعی از دوستانتان، جان‌فشانی مهمی از طریق اعتصاب غذا برای احقاق حق پیروان مکتب اهل‌بیت (ع) در پاکستان کرده‌اید که در بسیاری از نقاط جهان انعکاس یافته و بحمدالله ثمرات قابل‌توجهی در برداشته است.

در ادامه این پیام آمده است: اکنون این‌جانب از جنابعالی و دوستانتان خواهش می‌کنم برای حفظ سلامتی‌تان به اعتصاب غذا پایان دهید.

در بخشی از این پیام آمده است:‌ از دولت دوست پاکستان ــ که ما همواره در مشکلات از آنها دفاع می‌کنیم ــ انتظار داریم که به خواسته‌های به‌حق جنابعالی و سایر مسلمانان پاکستان، به‌ویژه شیعیان، پاسخ مثبت دهند. آنها چیزی جز امنیت و احقاق حقوق پیروان مذاهب از دولت پاکستان نمی‌خواهند. بسیار بعید است که آنها به این حقوق شهروندی اهمیت ندهند.

در ادامه خاطرنشان شده است: همه مردم پاکستان، به‌ویژه شیعیان این کشور سعی کنند با اتحاد، ضمن حفظ آرامش عمومی، حقوق حقه خود را دنبال کنند و ان‌شاءالله به حقوق خود خواهند رسید./تسنیم

آدرس کوتاه :