جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری دومین جشنواره آسمانی شهر نیایش در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برگزاری دومین جشنواره آسمانی شهر نیایش در قم


دومین جشنواره آسمانی شهر نیایش با رویکرد فرهنگی هنری به همت کانون فرهنگی هنری سفیران انقلاب و با همکاری سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری و مجتمع تبلیغی نور برگزار می‌شود.

به مناسبت ماه رمضان صورت می‌گیرد

 دومین جشنواره آسمانی شهر نیایش در شب‌های ماه مبارک رمضان از ساعت 22 تا 30 دقیقه بامداد در نیروگاه بلوار شاهد مجتمع فرهنگی تبلیغی نور در حال برگزاری است.

این برنامه با هدف ارتقاء فرهنگ شهروندی و مباحث اجتماعی به همت کانون فرهنگی هنری ورزشی در مجتمع فرهنگی تبلیغی نور در حال برگزاری است. این جشنواره شامل دو برنامه ویژه خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان می‌شود.

ویژه‌برنامه جنگ رمضان در ارتباط با خانواده‌ها است که به مباحث خانواده توجه دارد و اجرای سرود، تواشیح و مباحث فرهنگی مانند فرهنگ شهروندی در این برنامه مورد توجه قرار می‌گیرد و از حضور کارشناسان برجسته بهره گرفته می‌شود.

برنامه‌ای که به کودکان اختصاص دارد دهکده معارفی نام دارد که با برنامه‌های شاد کودکان و نوجوانان را در آیتم‌های گوناگون با مباحث معرفتی و مذهبی آشنا می‌کند.

این برنامه که از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده است توانسته جای خود را بین خانواده‌های قمی باز کند و هر شب شمار فراوانی از مردم برای حضور در این برنامه به مجتمع فرهنگی تبلیغی نور مراجعه کنند.

// فارس

آدرس کوتاه :