سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۱ مرداد ۱۴۰۰

جدال انتقامی ایثار ماهان‌تندیس قم با شهرداری آمل - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازگشت به صفحه کامل

جدال انتقامی ایثار ماهان‌تندیس قم با شهرداری آمل


تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم در جدالی انتقامی و با هدف گرفتن صدر جدول لیگ برتر بسکتبال با ویلچر این هفته به مصاف شهرداری آمل می‌رود.

در مرحله چهارم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر صورت می‌گیرد:

تیم‌های ایثار ماهان‌تندیس قم و شهرداری آمل در چند سال اخیر رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور همواره بازی‌های جذاب و تماشایی در لیگ به نمایش گذاشته‌اند و البته اکثر برتری‌ها از آن نماینده قم بوده است.

اما آخرین رویارویی آنها در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور حکایت دیگری داشت و نماینده قم در حالی که میزبانی دیدارهای مرحله سوم لیگ برتر را بر عهده داشت برابر دیدگان هواداران خود ناباورانه به شهرداری آمل باخت.

این دو تیم پیش از رویارویی در مرحله سوم مسابقات فصل 1394 لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور، آخرین‌بار در مرحله نهایی لیگ برتر سال 1393 در سالن شهدای بهزیستی قم به مصاف یکدیگر رفته بودند و در آن بازی، تیم ایثار ماهان‌تندیس قم موفق به شکست حریف خود و قهرمانی لیگ برتر شده بود.

اکنون نوبت به یکی از حساس‌ترین مصاف‌های ایثار ماهان‌تندیس قم و شهرداری آمل رسیده و دو تیم قرار است عصر هفدهمین روز دی‌ماه در دیداری از مرحله چهارم و پایانی مسابقات مرحله گروهی فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به مصاف یکدیگر بروند.

این در حالی است که دو تیم هم اکنون در مکان‌های اول و دوم گروه نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جای دارند و برای اینکه به عنوان صدرنشین از این گروه به مرحله پلی‌آف بروند مجبور به استفاده از تمام توان و نیروی خود برای شکست دادن تیم مقابل هستند.

مسابقه تیم‌های ایثار ماهان‌تندیس قم و شهرداری آمل از مرحله چهارم مقدماتی لیگ برتر امسال از ساعت 19 عصر روز پنجشنبه هفدهم دی‌ماه برگزار می‌شود، در حالی که در رویارویی آنها از مرحله سوم، این تیم شهرداری آمل بود که حدود یک ماه قبل موفق به شکست ایثار ماهان‌تندیس قم شد.

بازی حساس تیم‌های بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم و شهرداری آمل در دور سوم از مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در حالی برگزار شد که علاقه‌مندان زیادی از آن در سالن مجموعه ورزشی شهدای بهزیستی قم دیدن کردند و در نهایت بسکتبالیست‌های جانباز و معلول ایثار ماهان تندیس قم با نتیجه 72 بر 70 برابر حریف مدعی خود مغلوب شدند.

این دیدار در وقت‌های عادی با تساوی 61 بر 61 به پایان رسید و دو تیم برای تعیین تیم برنده به یک زمان وقت اضافی پنج دقیقه‌ای رفتند و سرانجام در وقت‌های اضافی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل از موقعیت‌های گل خود بهتر استفاده کرد و 72 بر 70 به برتری رسید.

باخت ایثار ماهان تندیس قم در دومین بازی مرحله سوم مقدماتی این فصل در حالی رقم خورد که در پایان مرحله سوم رقابت چهار تیم حاضر در گروه نخست مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر، شهرداری آمل با 6 امتیاز، ایثار ماهان‌تندیس قم با پنج امتیاز، شهرداری اراک با چهار امتیاز و شهرداری تبریز با سه امتیاز در مکان‌های اول تا چهارم جای گرفتند.

آدرس کوتاه :